Zestaw do gadania hands free

0

Ten zestaw głośnomówiący rzeczywiście nie pozwala oderwać Tobie rąk od kierownicy. Nawet podczas najdłuższej rozmowy!

Były już zestawy, które miały nam pomóc w rozmowach podczas jazdy. W rzeczywistości jak się okazało, też nieźle potrafia zdekoncetrować. Na rynku obecnie dostępne są różnego rodzaju i kształtu słuchawki bluetooth oraz Seecode Wheel. Co to takiego?

Seecode Wheel to bezprzewodowy system głośnomówiący, który pasuje do każdej kierownicy samochodowej. Podłączenie urządzenie odbywa się za pośrednictwem technologii Bluetooth w trybie plug & play. Produkt oferuje firma Hama Polska.

Korzystanie z systemu Seecode Wheel jest wygodne między innymi dzięki wyświetlaczowi LED. Ekran pokazuje numer i nazwę osoby, która próbuje połączyć się z kierowcą. Mikrofon położony jest w dogodnej pozycji do odbierania fal głosowych. Technologia DSP (Digital Signal Processing) usuwa zakłócenia z sygnału, poprawia jakość dźwięku.

Sugerowana cena detaliczna Seecode Wheel to 599 zł.

Zupełnie inną rzeczą, co zostało udowodnione w badaniach są rozmowy przez telefon podczas jazdy. Z badań wynika, że sama rozmowa potrafi nas nieźle zdekoncetrować. A to już tylko krok od kłopotów.