Zdjęcia nowego Clio!

Renault Clio, samochód z 12-letnią tradycją, prezentuje swoje nowe oblicze. Oto pierwsze oficjalne zdjęcia nowego modelu. Jak Wam się podoba?

Renault 32963 1 6

Nowe Renault Clio jest pierwszym seryjnym samochodem wyrażającym nową stylistykę Renault, zapoczątkowaną przez Laurensa van den Ackera. I faktycznie, charakteryzuje się nowoczesnym designem, który czerpie z innych modeli Renault, ale wprowadza też swój własny, oryginalny styl. Jego znaki rozpoznawcze to duże przednie reflektory i sylwetka z licznymi załamaniami.

W samochodzie zmniejszono prześwit i poszerzono rozstaw kół, które zostały przesunięte maksymalnie na zewnątrz. Już w chwili wprowadzenia do sprzedaży Nowe Renault Clio będzie oferowane w 8 kolorach nadwozia. W oczy rzucają się też schowane klamki tylnych drzwi i chromowane dodatki. Clio zyskało naprawdę sportowy i dynamiczny charakter.

Wnętrze Nowego Clio – stymulujące i dające poczucie bezpieczeństwa – jest spójne stylistycznie z designem zewnętrznym auta. Ma budzić zaufanie i dawać wrażenie mocy. Ponieważ każda z nas jest inna dostępne będą elementy personalizacji, takie jak: obudowy lusterek bocznych, obramowanie osłony chłodnicy, dolna część tylnego zderzaka, osłony dolnej części drzwi, kolorowe felgi oraz naklejki na dach. 
We wnętrzu możliwości personalizacji obejmują: deskę rozdzielczą, panele drzwi, kierownicę, uchwyty nad przednimi drzwiami, podstawę dźwigni zmiany biegów, obramowania nawiewów, tapicerkę i dostępne w ofercie akcesoriów dywaniki. Klient ma wybór pomiędzy różnymi stylami, proponowanymi w postaci pakietów w przystępnych cenach.

Renault 33037 1 6

Renault 33032 1 6

Renault 33030 1 6

Renault 32985 1 6

Renault 32984 1 6

Renault 32977 1 6

Renault 32966 1 6