George Clooney w chińskiej reklamie Mercedesa

Amerykański aktor, George Clooney, zdecydował się użyczyć swojego wizerunku Mercedesowi. Co ciekawe, reklama, w której wziął udział, została nakręcona z myślą o rynku chińskim.

Dlaczego Mercedes zdecydował się zatrudnić właśnie Clooney’a i dlaczego amerykański aktor zgodził się przyjąć propozycję niemieckiej marki? Gwiazdor jest synonimem sukcesu. Jest też synonimem dojrzałego, eleganckiego, stylowego i pewnego siebie mężczyzny. Faceta, który osiągnął sukces. Czyż nie tacy zwłaszcza, zasiadają za kierownicą samochodów spod znaku srebrnej gwiazdy.

Jak zwykle, u boku Clooney’a nie mogło zabraknąć pięknej damy. Tym razem jego towarzyszką okazała się wschodząca gwiazda chińskiego kina. Co ciekawe reklamówka, która przecież ma trafić głównie do chińskiego odbiorcy, została nakręcona w Beverly Hills.

To nie pierwszy raz, kiedy George Clooney rozpoczyna współpracę z marką samochodową. Wcześniej mogliśmy go oglądać we włoskich spotach Fiata oraz reklamówkach Hondy w Japonii. Najnowsze dzieło Mercedesa i Clooney’a możecie obejrzeć tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=KcfZ7mxg0jM