Wyjątkowa Lancia Flavia

0

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji była znakomitą okazją by pokazać światu najnowszą, specjalną wersję Lancii Flavii.

flavia 03

Lancia jak zwykle towarzyszy gwiazdom na czerwonym dywanie Festiwalu w Wenecji. A skoro czerwony dywan, to także czerwone akcenty w najnowszej Flavii. Lancia Flavia „Red Carpet” by Poltrona Frau wyróżnia się przede wszystkim fotelami i podłokietnikami ze skóry „pieno fiore” w kolorze czerwonym wykonanymi z rękodzielniczą precyzją i białym kolorem nadwozia, który znakomicie kontrastuje z wnętrzem.

Model ten we Włoszech oferowany jest w jedynej, ekskluzywnej wersji „all inclusive”. Jak sama nazwa wskazuje, możemy spodziewać się bogatego wyposażenia, takiego jak tapicerka wykonana z wysokiej jakości skóry, system elektronicznej kontroli stabilności pojazdu (ESC), elektroniczna kontrola trakcji, ABS, cztery poduszki powietrzne, mocowanie fotelików dziecięcych ISOFIX, innowacyjny system multimedialny UConnect z systemem nawigacji satelitarnej i zaawansowany system odtwarzania dźwięku „Boston Acoustics Sound System”.

Frajdę z jazdy czteroosobową Flavią zapewniać ma ponadto silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra i mocy 170 KM, połączony z 6-stopniową, automatyczną przekładnią. Lancia Flavia to z pewnością samochód dla kogoś, kto poszukuje nie tylko solidnego cabrio, ale również charakterystycznego i niepowtarzalnego stylu.

flavia 04

flavia 06

flavia 07

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNowości Mitsubishi
Następny artykułNowy kabriolet Opla