Wiosna – zobacz ją!

szyba1

O czystość szyb, zwłaszcza przedniej, należy dbać cały rok. Od tego, czy są przejrzyste czy zabrudzone zależy nie tylko poziom naszego bezpieczeństwa, ale także komfortu!

szyba1

Z doświadczenia wiemy, że zimowe warunki nie służą estetyce pojazdów. Wiosenne jednak – wręcz przeciwnie. Warto zatem dbać o samochód, bo samochód to nie tylko środek służący do transportu z punktu A do punktu B. To coś zdecydowanie więcej. To nasza wizytówka.

Stan przedniej szyby ma wpływ nie tylko na nasze bezpieczeństwo, ale także na komfort podróżowania. Im czystsza szyba – tym więcej widzimy, tym większe pole dookoła samochodu możemy objąć naszą uwagą. Do czyszczenia szyby polecamy przede wszystkim ściereczki z irchy oraz mikrofibry.

Pierwsza z nich – miękka i niezwykle chłonna, jest wręcz idealna do wycierania szyb. Co ważne – nie pozostawia smug. Druga natomiast jest częściej dostępna i można ją używać zarówno na sucho, jak i na mokro. Wilgotna szmatka posłuży do usunięcia większych zabrudzeń, zaś sucha do polerowania szyby.

W zależności od producenta różne będą oczywiście ceny takich ściereczek. Niemniej opakowanie składające się z trzech ściereczek powinnyśmy kupić już za ok. 25 zł. Jeśli chodzi o irchę, w takiej cenie kupimy zazwyczaj jedną ściereczkę.

ircha