Weź udział w Moto Woman’s Cup!

0

Już 25 lutego, na torze kartingowym KART ARENA k. Warszawy odbędzie się niezwykłe wydarzenie dla wyjątkowych Kobiet – Moto Woman’s Cup Kartingowy Puchar – zawody organizowane dla miłośniczek szybkiej jazdy i mocnych wrażeń!

Karting to jeden z najbardziej popularnych sportów motorowych na świecie i najprostsza odmiana wyścigów samochodowych. Pomysłodawczynią i organizatorką Moto Woman’s Cup jest Małgorzata Gołacka zawodniczka wielokrotnie stojąca na podium, ścigająca się także w Mistrzostwach Polski Skuterów Wodnych.

Razem z Gwiazdami

IMG 5877

Na torze, gdzie odbędą się zawody, częstymi gośćmi są Tomasz Kuchar, Kajetan Kajetanowicz oraz Adam Małysz, który razem z zespołem RMF Caroline Team i Rafałem Martonem przygotowywał się tam do startu w Rajdzie Dakar. W cyklicznych tu wydarzeniach uczestniczą wielokrotnie znane Osobowości polskiej sceny artystycznej m.in.: Anna Samusionek, Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Matylda Damięcka, Ola Szwed, Marina Łuczenko czy Anna Mucha, wspierają także Wojtek „Łozo” Łozowski z zespołem Afromental, Rafał Maserak, Mateusz Damięcki czy Michał Figurski i wielu innych. Tutaj również, w szkółce Junior Racing już 4 letnie dzieci ścigają się niczym zawodowi kierowcy.

Wśród gości biorących udział w ubiegłorocznej edycji wydarzenia Moto Woman’s Cup były takie zawodniczki jak Małgorzata Rdest (kartingowa mistrzyni Polski w KF2), Idalia Czarnocka (vice mistrzyni w Pucharze Rotaxa w 2007 roku) oraz Sonia Stando. Zawody mają na celu promocję kobiet aktywnych, które mają ciekawy pomysł na siebie i chcą działać!

Wybierz kategorię

Pierwsza edycja Pucharu odniosła niewątpliwy sukces. Zgromadziła około 60 zawodniczek i kilkaset pozostałych uczestników. W obecnej II edycji Zawody Moto Woman’s Cup odbywać się będą w trzech kategoriach:

– kategoria VIP, w której udział wezmą znane Osobowości polskiej sceny artystycznej,

– kategoria dla amatorek, w której udział może wziąć każda zainteresowana kobieta

rozdzielamy na seniorki od lat 18 i junior od lat 8

– kategoria profesjonalna, czyli pokazowy wyścig dla Pań posiadających licencję kartingową PZM (w ostatniej edycji brało udział aż pięć gwiazd moto sportu kartingowego).

W szczytnym celu

Nad przebiegiem zawodów czuwać będą profesjonalni sędziowie kartingowi, oraz Głównej Komisji Sportów Kartingowych , sędzią głównym będzie Iwona Baranowska posiadająca licencje sędziowską. Puchar Kartingowy Moto Woman’s Cup wyłoni najlepsze zawodniczki, które otrzymają licencje od PZM. Celem wydarzenia, poza świetną zabawą i rywalizacją na torze, jest pomoc Dzieciom. Odbędzie się licytacja gadżetów, z której cały dochód podobnie jak ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony dla Dzieci z Domu Małego Dziecka w Warszawie.

Kobietom z motorem w sercu będą kibicowali także znani Mężczyźni! 

Wraz z zespołem Moto Woman’s Cup zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu! 

 MG 9338 Moto Womans Cup 5.11.2011