Nissan Leaf w wypożyczalni

Wybierasz się do Paryża lub Londynu i myślisz o wypożyczeniu samochodu? Polecamy w pełni elektrycznego Nissana Leaf!

Elektryczny model Nissana znalazł się właśnie w ofercie wynajmu krótkoterminowego firmy Europcar. Jak zaznacza Guillaume Cartier, Wiceprezes ds. Sprzedaży w Nissan International SA, wprowadzenie Nissana Leaf do tej formy wynajmu miało dwojaki cel.

Sprawdź go!

Po pierwsze z uwagi na brak emisji z układu wydechowego i dużą przyjemność z jazdy Nissan LEAF jest doskonałym pojazdem do poruszania się po mieście. Drugi powód to umożliwienie nieprzekonanym jeszcze kierowcom sprawdzenia, czy pojazd elektryczny może spełnić ich potrzeby. Wypożyczając Nissana LEAF mogą oni wypróbować samochód w codziennych realiach i na spokojnie ocenić jego walory. Trzeba przyznać, że brzmi to bardzo zachęcająco. Przypomnijmy, że zasięg Nissana LEAF wynosi 175 km, czyli więcej niż przejeżdża w ciągu dnia 90% Europejczyków.

Zapomnij o ładowaniu

Każdy, kto będzie chciał wypożyczyć ten samochód na terenie którejś z metropolii, będzie odbierał go w towarzystwie przeszkolonego przedstawiciela Europcar, który zaznajomi go ze specyfiką Nissana Leaf. Warto dodać, że użytkownik nie musi przejmować się kwestią ładowania akumulatorów, ani ewentualnego serwisu, gdyż leży to w gestii firmy wynajmującej.