Wakacje dla singielki

Mężczyźni są prości – zazwyczaj wystarczy im leśna polana, wędka lub wyjazd z kumplami. W tym roku są nawet w stanie zrezygnować z wakacji na rzecz EURO. My, kobiety, rzadko kiedy zadowalamy się oglądaniem telewizji czy samotnym wyjazdem.

Wyjazd „dla singli”

Biura podróży coraz częściej wychodzą naprzeciw rosnącym oczekiwaniom singli i przygotowują ofertę stworzoną specjalnie dla nich. Taki wyjazd to gwarancja nie tylko odpoczynku, ale i dobrej zabawy. Podczas niego nie trzeba dostosowywać się do pory karmienia dzieci czy ściszać wieczornych rozmów. Do swojej dyspozycji mamy komfortowy pokój i wiele dodatkowych atrakcji do wyboru: wycieczki objazdowe, nocne imprezy, a nawet wakacje w siodle. Zorganizowanie takich wakacji staje się coraz łatwiejsze: w Internecie istnieją specjalne serwisy dla singli i singielek. Korzystając z serwisu StrefaAktywnych.pl możesz nie tylko skorzystać z ofert wyjazdowych serwisu, ale także dołączyć się do wypraw ogłaszanych przez samych użytkowników serwisu, a propozycji jest mnóstwo: od wypadów do kina, poprzez kilkudniowe wyjazdy weekendowe, kończąc na długich wczasach.

Podróż w nieznane

A gdyby tak wziąć samochód, najbliższą przyjaciółkę lub grupę koleżanek i zafundować sobie podróż życia? Z pewnością nie jesteś jedyną singielką szukającą ciekawego sposobu na spędzenie wakacji. Z resztą „sparowane” koleżanki też mają czasem potrzebę odpoczynku o swojego „wybranka”. Wakacje to wspaniały okres na nadrobienie zaległych kaw, plotek i dokończenie nieopowiedzianych historii. Podczas takiego wyjazdu znów poczujecie się jak nieskrępowane niczym nastolatki (no może tylko limitem na karcie kredytowej). Dzięki różnorodnym serwisom internetowym, np. nextur.pl, szybko zaplanujecie cały wyjazd – od miejsca, przez rezerwację noclegów online, kończąc na wytypowaniu atrakcji i zabytków, które chcecie zobaczyć. Wyjazd samochodem to brak ograniczeń bagażowych (zwłaszcza jeśli wybierzecie samochód kombi albo dużego SUV-a) i możliwość zatrzymania się w dowolnie wybranym miejscu – zatem drogie panie: torby do bagażnika, okulary na nosy, zapnijcie pasy i w drogę!