Tuning jest dla kobiet!

Powszechnie panuje opinia, że tuning jest tylko dla facetów. Volkswagen udowadnia, że jest inaczej i prezentuje Eos Girlz Style.

Firmy tuningowe zwykle zapominają o kobietach, jednak czasami zdarza się przygotowanie czegoś specjalnie dla płci pięknej. MR Car Design, niemiecka firma tuningowa przygotowała Volkswagena Eos’a wyposażonego w specjalne pakiety dotyczące zarówno wnętrza samochodu, jak i jego wyglądu zewnętrznego. Być może przekona on nie tylko maniaczki tuningu, ale też osoby, które do tej pory nie były tym zainteresowane.

Projektanci niemieckiego tunera zadbali o akcenty wizualne od razu przyciągające wzrok. Na nadwoziu pojawiły się różowe naklejki,  różowe zaciski hamulcowe i różowe kryształki Swarovskiego przyklejone do superlekkich, 19-calowych felg, spoczywających na oponach o rozmiarze 225/35.

50 mm niżej i 50 Nm więcej

Pewnym zmianom poddano także zawieszenie Eosa. Zamontowano specjalne, sportowe sprężyny, dzięki czemu stał się twardszy i spoczywa teraz 50 mm niżej. Zmodyfikowano także jednostkę napędową – standardowy, 1,4-litrowy silnik TSI zyskał aż 28 KM i 50 Nm momentu obrotowego. Dzięki temu Eos jest szybszy i bardziej dynamiczny.

We wnętrzu pojawiły się dwa nowe zegary. Jeden odpowiedzialny za kontrolę ciśnienia doładowania, drugi zaś za temperaturę oleju silnikowego. Z tyłu zamontowano cztery efektowne końcówki układu wydechowego – każda o średnicy 84 mm.

Tuning jest dla kobiet02

Tuning jest dla kobiet3

Tuning jest dla kobiet4