Top Gear wraca na antenę!

Najpopularniejszy program motoryzacyjny na świecie – „Top Gear” – wraca na antenę polskiej telewizji! Premiera już w sobotę w TVN Turbo!

Wszystko dzięki porozumieniu zawartym przez BBC Worldwide i TVN Turbo, na mocy którego „Top Gear” będzie emitowany w TVN Turbo po jego premierze na antenie BBC Knowledge. I tak premiera osiemnastego sezonu show już 6 października o godz. 9:55, właśnie w TVN Turbo.

Osiemnasty sezon „Top Gear” Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May przywitają we Włoszech, gdzie sprawdzą trzy auta: Lamborghini Aventador, McLaren MP4-12C i Noble M600. To naprawdę mocne wejście, a to przecież dopiero początek…

„Top Gear” zagości nie tylko na antenie TVN Turbo. Dwa ostatnie sezony zostaną wyemitowane w TVN, a tvn player wzbogaci swoją ofertę o sześć dodatkowych odcinków programu z serii „The Best of Top Gear”.

Przypomnijmy, że „Top Gear” gościł już w 244 krajach na całym świecie. Niedawno został wpisany do Księgi Rekordów Guinessa jako najbardziej popularne show świata. Prawdopodobnie na antenie TVN Turbo pojawi się też kolejna, 19 seria programu – wiosną 2013.