Specjalna edycja BMW 1, czyli zimowe szaleństwo czas zacząć!

BMW już teraz szykuje specjalne pakiety dla miłośników białego szaleństwa. Chodzi o limitowaną edycję BMW X1 o nazwie K2 Powder Ride Edition.

BMW X1 K2 Powder Ride Edition opracowane zostało wspólnie z producentem odzieży zimowej i nart – K2. Chodzi bowiem o to, by trafić w gusta zapalonych narciarzy i snowboardzistów i jak najbardziej ułatwić im wyjazd na zimowe szaleństwo. Oczywiście BMW X1.

Specjalną, zimową edycję X1 wyposażono zatem w specjalny pakiet X-Line, który podkreśla terenowe ambicje 'X-jedynki’, głównie poprzez czarne i srebrne nakładki na zderzaki i progi. To jednak nie wszystko. Samochód może się pochwalić większym o 8 mm prześwitem, a także 18-calowymi felgami, przyciemnionymi szybami i bagażnikiem dachowym. Czymże była by bowiem zimowa edycja specjalna bez odpowiedniego przystosowania do przewozu sprzętu zimowego. W zestawie BMW oferuje także narty K2. Wnętrze auta wyposażono zaś m.in. w nieprzemakalne dywaniki i system audio Harman/Kardon.

Tym jednak, co najbardziej rzuca się w oczy, jest oklejenie auta. Nadwozie ozdobiono specjalną grafiką, która przyciąga uwagę. X1 w tej wersji dostępne będzie w siedmiu kolorach: Alpine White, Mineral White, Valencia Orange, Mineral Grey, Glacier Silver, Black i Black Sapphire.

bmw-x1-powder-ride-6

bmw-x1-powder-ride-10

bmw-x1-powder-ride-11

bmw-x1-powder-ride-13