Śledź swoje zamówienie

0

Renault wprowadza możliwość śledzenia stanu zamówienia dla wszystkich, którzy zdecydowali się na kupno samochodu francuskiej marki.

Mechanizm nosi nazwę Follow Order i przeznaczony jest dla klientów Renault zarejestrowanych na portalu Moje Renault. To bardzo wygodna możliwość dla wszystkich, którzy niecierpliwią się w oczekiwaniu na swój samochód. Dzięki Follow Order w oczekiwaniu na auto klienci będą mogli śledzić postęp dostawy auta.

Renault przewidziało 4 statusy informujące o stanie realizacji zamówienia pojazdu: 'oczekiwanie na produkcję’, 'w produkcji’, 'transport’ oraz 'w salonie’. Mało tego, o zmianie statusu użytkownik będzie powiadamiany e-mailem, a stosowna informacja znajdzie się również na portalu. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie miał swoje konto, na którym znajdzie ponadto szczegóły swojego zamówienia, takie jak wersja samochodu i niektóre wybrane opcje.

Aby rozpocząć śledzenie nowo zamówionego auta Renault, należy zarejestrować się na portalu Moje Renault i wprowadzić indywidualny numer zamówienia podany przez koncesjonera. Funkcja Follow Order jest dostępna od połowy lipca.