Nowe Aygo debiutuje w Polsce

W polskich salonach Toyoty debiutuje nowe Aygo. Nowy model miejski wyróżnia się nie tylko atrakcyjną stylistyką zaczerpniętą z kultury młodzieżowej Japonii, ale także szerokimi możliwościami personalizacji nadwozia i wnętrza.

Cennik nowej Toyoty Aygo będzie rozpoczynał się od kwoty 33 900 zł, czyli poziomu atrakcyjniejszego niż do tej pory. Nowy model będzie także lepiej wyposażony niż poprzednik. Już wersja podstawowa otrzymała m.in. projektorowe światła główne, diody LED do jazdy dziennej oraz kompletne wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Zalicza się do niego 6 poduszek powietrznych z kurtynami bocznymi, system stabilizacji toru jazdy VSC, i system wspomagania podjazdu Hill Assist Control.

Toyota zakłada, że największym powodzeniem wśród polskich klientów będą cieszyły się edycje specjalne nowego Aygo oraz wersje spersonalizowane przez samych nabywców. Dlatego też w cenniku nowego modelu znalazła się młodzieżowa edycja X-cite z charakterystycznym pomarańczowym kolorem nadwozia i czarnymi detalami, a także bardziej stonowana i elegancka wersja X-clusiv ze srebrnymi elementami. Dodatkowo, dzięki wymiennym panelom nadwozia i wnętrza, każde Aygo może mieć niepowtarzalny styl i kolorystykę nadane mu przez właściciela.

Źródło: Toyota