Seat Mii już w salonach

Seat Mii – idealne, miejske auto dopasowane do miejskiego, dynamicznego stylu życia trafiło do hiszpańskich salonów.

Zewnętrzne wymiary nowego SEAT-a wpisują się w miejską dżunglę ułatwiając zarówno manewry podczas parkowania jak i te w trakcie przemieszczania się pośród wielkomiejskich ulic. Mii mierzy 3,56 metra długości, co idealnie sprawdzi się w miejskich warunkach, a jego promień skrętu wynosi zaledwie 9,8 metra.

Inteligentny

Seat Mii oferuje swoim pasażerom bardzo dużą przestronność. Z łatwością przewiezie cztery dorosłe osoby. Nowy SEAT dostępny jest w wersji 2-drzwiowej, a jeszcze w tym roku ofertę SEAT-a uzupełni Mii w wersji 4-drzwiowej. AleSEAT Mii to także platforma dla najnowszych technologii takich jak system City Safety Assist, Start/Stop czy system informacyjno-rozrywkowy SEAT Portable System. Wyposażony w czujnik laserowy samochód sygnalizuje niebezpieczeństwo kolizji w korku, a w skrajnych przypadkach sam zatrzyma pojazd wkraczając tym samym w nowy wymiar bezpieczeństwa w ruchu miejskim.

Oszczędny

Gamę silników kształtują nowe, 3-cylindrowe jednostki o pojemności jednego litra. Ich moc maksymalna to 60 KM i 75 KM. Zadowalają się przy tym średnim spalaniem na poziomie kolejno 4,2l i 4,3l na 100 km. Nowoczesna technologia zastosowana w silnikach Mii pozwoliła również ograniczyć emisję spalin do poziomu 99 g CO2/km – i to w przypadku mocniejszej jednostki.

Indywidualny

Dynamiczna stylistyka nadwozia SEAT-a Mii, już w standardowej wersji wygląda ciekawie i intrygująco. Jednak Mii to także możliwość szerokiej personalizacji. Poczynając od trzech wersji wyposażeniowych Reference, Style Chic i Sport, a kończąc na szeregu opcji wyposażenia dodatkowego, wśród których znajduje się m.in. panoramiczne okno dachowe. Najbardziej interesująca wydaje się jednak szeroka paleta akcesoriów nadających SEAT-owi Mii własny, oryginalny charakter. Są to różnego rodzaju okleiny i nakładki na deskę rozdzielczą, progi i inne elementy wnętrza. Znajdziemy również dodatki kolorystyczne i uniwersalne, w srebrnym odcieniu zarówno do montażu we wnętrzu, jak i na zewnątrz SEAT-a Mii.