Ścigaj się z Ladies

Wyścig gokartowy dla Kobiet takich jak TY!

Kart Arena to projekt, który powstał z pasji ludzi energicznych, zakochanych w gokartach i szybkiej jeździe, lubiących czuć moc i mieć wszystko pod kontrolą. W trakcie pracy Zespołu narodził się pomysł zorganizowania wyścigu gokartowego „Ladies Racing Cup”.

Piękne kobiety, wyścigi na torze, mnóstwo adrenaliny – nie, to nie motoryzacyjna impreza dla mężczyzn. Tym razem w roli głównej zaprezentują się Panie. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych Kobiet, które lubią wcisnąć gaz do dechy, ruszyć pierwsze ze świateł czy też tych, które chcą się po prostu sprawdzić za kierownicą gokarta i poczuć jego moc.

W dniu 19 maja 2012 o godz. 14:00, na torze kartingowym Kart Arena, Kobiety sprawdzą swoje możliwości za kierownicą już po raz drugi, podczas Edycji Wiosennej „Ladies Racing Cup”.

Cel zawodów jest jeden: stworzyć niepowtarzalny klimat dedykowany miłośniczkom szybkiej jazdy i mocnych wrażeń, które poprzez karting chcą rozwijać swoje zamiłowanie do adrenaliny.

W wydarzeniu wezmą udział wszystkie Panie, te małe i te duże, te z licencją, ubrane w profesjonalne kombinezony (dla tych Pań będzie osobna konkurencja) oraz te bez licencji w wygodnych spodniach i tenisówkach. Na zwyciężczynie w swoich kategoriach będą czekały niesamowite nagrody, zaś wszystkim Paniom zapewnimy moc dodatkowych atrakcji skierowanych tylko i wyłącznie do nich. Na zakończenie wieczoru wszystkie startujące zawodniczki wraz z osobą towarzyszącą zaszczycą swoją obecnością bankiet przygotowany specjalnie z myślą o zaproszonych Paniach. Wieczorne spotkanie umili piękna muzyka, smaczne przekąski i cudowna, niepowtarzalna atmosfera, w którą zawsze nasz Zespół wkłada całe swoje serce.

Ważna informacja dla wszystkich mam: podczas trwania wyścigu zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w specjalnie stworzonej na ten cel Strefie Dziecka.

Teraz nie masz już wymówki: Rozwijaj swoje pasje!

ZAPISY:

numer telefonu: +48 605 53 16 17

mail: [email protected] lub [email protected]