Ryan Reynolds promuje Nissana Leaf

Ryan Reynolds to świetny aktor. Uwielbiamy go za role komediowe, jak w ‘Narzeczony mimo woli’ oraz filmy akcji, jak w ‘X-men’ie’. Teraz uwielbiamy go jeszcze bardziej, bo włączył się w kampanię na rzecz propagowania ekologicznych samochodów. A konkretnie jednego.

Wygląda na to, że Reynolds’owi przypadła do gustu idea samochodów elektrycznych. Aktor zaangażował się w kampanię w pełni elektrycznego Nissana Leaf. Przypomnijmy, że to samochód od niedawna dostępy w sprzedaży. W lutym tego roku przypłynęła pierwsza europejska dostawa Leaf-a. W pierwszej kolejności auta trafiły do klientów z Wysp Brytyjskich – Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Nissan Leaf, dzięki bateriom umieszczonym pod przednimi fotelami oraz pod tylną kanapą, ma być zdolny przejechać nawet 150 km, choć wpływ na przejechany dystans, chyba jak w żadnym innym pojeździe, ma oczywiście styl jazdy kierowcy, prędkość i warunki atmosferyczne. Pełne ładowanie baterii trwa ok. 8 godzin.

Szczerze lubimy Ryan’a za jego poczucie humoru i umiejętności aktorskie. Już nie długo premiera najnowszego, opartego na komiksie, fimu z Ryan’em w roli głównej – ‘Green Lantern’.