Rolls Royce w stylu art deco

Rolls Royce nie ma w swojej ofercie wielu pojazdów, jednak jeśli już jakiś samochód pojawia się z charakterystyczną statuetką na masce, mamy pewność, że będzie to produkt wyjątkowy. Podobnie jest z samochodami prezentującymi styl art deco.

Rolls Royce interpretuje styl art deco jako jeden z najbardziej ekscytujących trendów stylistycznych. Nic więc dziwnego, że na targach w Paryżu pojawiły się aż trzy modele prezentujące ten wspaniały styl: Ghost, Phantom i Phantom Drophead Coupe.

Trzeba przzynać, ze samochody te wyglądają doprawdy wyśmienicie. Dodatkowo, klienci będą mogli indywidualnie modyfikować wygląd swoim pojazdów dzięki specjalnie przygotowanym opcjom.

Czwartym modelem prezentowanym w Paryżu jest Phantom Coupe Aviator Colelction. To specjalna edycja Phantoma, która powstała w ilości tylko 35 sztuk. Na szarej karoserii auta pojawiły się akcenty z czarnego matu. W środku króluje zaś drewno i aluminium, a także coś w stylu zegara lotniczego na konsoli środkowej.

Producent nie wspomina nic o cenach specjalnych edycji swoich wyrobów. Możemy się jednak domyśleć, że trzeba będzie sięgnąć do kieszeni dużo, dużo głębiej niż w przypadku zakupu 'zwykłego’ Rollsa.

rolls-royce4

rolls-royce2

rolls-royce3