Miejska terenówka od Dacii

dacia3

Dacia zaprezentowała odświeżony model Sandero w zupełnie nowym wcieleniu – pełnym charakteru i zadziorności.

dacia3Dacia Sandero Stepway to ciekawy hatchback o interesującej stylistyce. Jego główną zaletą jest podniesiony prześwit (40 mm w wersji dla krajów Europy Zachodniej w stosunku do Sandero i 26 mm w wersji dla krajów o trudniejszych warunkach drogowych, takich jak Rumunia), dzięki czemu zawsze pozostaje gotowy do podróży.

Sandero Stepway charakteryzuje się przede wszystkim nowym wyglądem, ze specyficznymi atrybutami nadwozia, takimi jak przednie i tylne osłony spodu nadwozia, światła przeciwmgłowe z dwukolorową osłoną, poszerzone wnęki na koła, 16-calowe felgi, dwukolorowe relingi dachowe i ekskluzywny metalizowany kolor Bleu d’Azurite. Całość prezentuje się naprawdę dobrze a Sandero wreszcie prezentuje bardziej wyrazisty styl.

Wnętrze także jest bardziej wyraziste – przede wszystkim dzięki siedzeniom ze specjalnymi widocznymi przeszyciami w kolorze szarym.

Nowa Dacia Sandero dostępna będzie w sprzedaży w dwóch wersjach: podstawowej oraz wersji z bogatym wyposażeniem. Wersja najwyższa posiada klimatyzację, ogranicznik-regulator prędkości, kierownicę pokrytą skórą oraz opcjonalnie system multimedialny MEDIA NAV.