Rolls-Royce Provenance, czyli jak kupić używaną limuzynę

1

Polski oddział firmy Rolls-Royce zainaugurował w Polsce program Provenance, który oferuje możliwość kupna auta należącego wcześniej do innego właściciela.

Program gwarantuje, że do sprzedaży zostają dopuszczone tylko egzemplarze najwyższej jakości. Auta dopuszczone do programu i ponownej sprzedaży muszą spełniać wyśrubowane kryteria oraz przejść żmudne procedury kontroli. Technicy Rolls-Royce bardzo dokładnie sprawdzają wybrane auta zarówno pod kątem technicznym, jak i jakości użytkowania. Klienci otrzymują przebieg historii pojazdu, plan ochrony z dwudziestoczterogodzinnym serwisem, pomocą drogową i dwuletnim okresem gwarancyjnym.

W ramach promocji nowej usługi, Rolls-Royce Motor Cars Warszawa zaaranżował indywidualizację dwóch samochodów Ghost kupionych w programie Provenance przez polskich klientów. Obaj nowi właściciele zdecydowali się na uzupełnienie swoich limuzyn o dekoracyjne linie biegnące wzdłuż samochodów. Ten niestandardowy element, zwykle malowany odręcznie, wykraczał poza pierwotny projekt aut, które opuściły fabrykę w Goodwood w Anglii.

Na tę okazję do stolicy Polski przyleciał Mark Court – ekspert z Goodwood, West Sussex w Anglii zajmujący się na co dzień w fabryce malowaniem dekoracyjnych linii – i odręcznie namalował linie na obu autach.

Źródło: Rolls-Royce