Playboy jeździ Lexusem RC F

Już po raz 23 jury konkursowe w składzie: Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper, Rafał Jemielita wybrało najbardziej luksusowe, najnowocześniejsze i najpiękniejsze pojazdy według PLAYBOYA. W tym roku Lexus RC F zdobył tytuł w kategorii „Luksus i Osiągi”

Woda i ogień – żywioły niemożliwe do współgrania, tak jak luksus i osiągi – w jednym samochodzie. Okazuje się jednak, że można!!! Udało się to Lexusowi w modelu RC F, ale docenić mogą to profesjonaliści. Wiedza, doświadczenie, umiejętności i doskonały gust  kapituły konkursu magazynu Playboy sprawiły, że możemy ogłosić to światu: w RC F-ie można poszaleć pławiąc się w luksusie. To najbardziej trafiona kategoria dla Lexusa RC F.

Dziennikarze wyrażali się entuzjastycznie na temat RC F-a: „Do diabła z downsizingiem, warto iść do piekła za ten szalony styl i uzależniający gang V ósemki”. Legendarny Ben Collins – ex Stig – nie krył zachwytu dla RC F po wielodniowych i bardzo wymagających testach na torze.

Rok 2015 jest dla Lexusa rokiem F. F – jak Fuji Speedway – testowy tor Lexusa w Japonii. Lexus RC F to dopiero początek… jeszcze w tym roku zostanie wprowadzony kolejny model ze znakiem F: GS F.  

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 czerwca 2015 roku w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

Źródło: Lexus