Rafał Królikowski w nowym Koleosie

0

Rafał Królikowski jest wieloletnim ambasadorem marki Renault w Polsce. Do tej pory zasiadał już w wielu modelach marki – teraz przyszedł czas na nowego Koleosa. 

Od lat jestem związany – i bardzo sobie chwalę tę współpracę – z Renault ze względu na to, że firma ta stawia na bezpieczeństwo i ekologię – powiedział Rafał Królikowski. – Te kategorie są dla mnie bardzo ważne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym – dodał.

Samochód, który pod opiekę dostał aktor jest w wersji Privilege z silnikiem 2.0 dCi o mocy 175 KM. Koleos Królikowskiego posiada też napęd na cztery koła.

Nowy Koleos w porównaniu do swojego poprzednika wyróżnia się bardziej dynamiczną sylwetką. Przód jest bardziej wyrazisty i elegancki, podobnie jak wnętrze. Ponadto samochód wyposażony jest w bardzo użyteczne technologie jak np. wspomaganie parkowania, karta Renault Hands Free służąca do otwierania i uruchamiania auta, system nawigacji Carminat TomTom Live z joystickiem czy układ wspomagania ruszania pod górę (Hill Start Assist).

rk2