Q by Aston Martin

Właściciele drogich i luksusowych samochodów często korzystają z możliwości personalizacji swoich samochodów. Wie o tym Aston Martin, który przygotował coś specjalnego.

q-by-aston-martin 02

‘Q by Aston Martin’ to nazwa szerokiego spektrum możliwości indywidualizacji. Oferować ma dosłownie wszystko, czego klient tylko zapragnie – począwszy od specjalnych lakierów zewnętrznych na spersonalizowanych materiałach wnętrza kończąc. Wszystko to z okazji piątej rocznicy uzyskania niezależności przez tę markę.

Wiśniowo lub karbonowo

Aston Martin chce, by ‘Q by…’ było wizytówką firmy podczas zbliżających się targów w Genewie. Mają o to zadbać modele Cygnet i Virage, które będą wyposażone właśnie w ciekawe pakiety. Pierwszego z nich pokrywa lakier o jakże uroczej nazwie Cherry Tree. Wiśniowe akcenty znajdziemy także we wnętrzu, a zwłaszcza na kwiecistych wzorach na podsufitce i drzwiach. Na pokładzie Cygneta znajdą się także specjalne skórzane torby, oczywiście w kolorze wiśniowym. Dla miłośniczek dwóch kołek Aston Martin przygotował niespodziankę. W bagażniku znajdzie się rower składany Bromptron.

Większego Virage pokryto satynowym lakierem Marina Blue, a jego wnętrze wykończono skórą w kolorze niebieskim karbonowym kolorze. Auto zostało też wyposażone w kamerę HD przeznaczoną do jazdy na torze i nowe felgi, a także dodatkowy ‘bagażniczek’.

q-by-aston-martin 03

q-by-aston-martin 04

q-by-aston-martin 5

q-by-aston-martin 6