Poczuj wiatr we włosach

Mazda MX-5 w wersji Spring to połączenie sportowej stylistyki z szerszym wyposażeniem obejmującym elementy podnoszące komfort użytkowania, jak również system nawigacji Mazdy z technologią Tom-Tom.

poczuj-wiatr-we-wlosach3

Wersja Spring 2012 została wyposażona w 1,8-litrowy benzynowy silnik o mocy 126 KM połączony z 5-biegową ręczną skrzynią oraz w automatycznie składany twardy dach.

We wnętrzu pokrycia siedzeń wykonane są ze skóry premium „Havana Brown” z kontrastującymi szarymi szwami. Dodano też specjalne elementy wystroju, w skład których wchodzą: panel w kolorze fortepianowej czerni, czarne wykończenie pałąka antykapotażowego, chromowane obramowania zegarów i wlotów powietrza oraz srebrne uchwyty drzwi i obramowania głośników. Wersja specjalna wyposażona jest także w system nawigacji oparty na technologii TomTom. Nawigacja ze zintegrowanym w desce rozdzielczej ekranem dotykowym o przekątnej 5,8 cala oferuje obraz o wysokiej rozdzielczości i funkcję wyszukiwania Google. System ma pamięć 4 GB i zainstalowane mapy pokrywające 99 procent powierzchni Europy.

Cena wersji MX-5 Spring 2012 to 102 700 zł. brutto.

poczuj-wiatr-we-wlosach4
fot: Mazda