Pierwszy roczek „dziecka” Posh Spice

0

Była Posh Spice ma powody do zadowolenia – Land Rover świętuje pierwszy rok produkcji modelu Evoque.

pierwszy-roczek-qdzieckaq-posh-spice-1

Zanim z linii produkcyjnej w fabryce Halewood równo rok temu zjechał pierwszy Range Rover Evoque, klienci na całym świecie złożyli zamówienia na 18 000 egzemplarzy. Sporo szumu wokół samochodu zdziałał fakt, że udział przy jego projektowaniu brała słynna Posh Spice, była członkini popularnego girlsbandu – Victoria Beckham. Okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę – zainteresowanie Range Roverem Evoque trwa nieprzerwanie i w ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy sprzedaży model znalazł 80 000 nabywców.

Od momentu premiery Range Rover Evoque zdobywa uznanie zarówno wśród klientów, jak i specjalistów branży motoryzacyjnej. Ceniony jest nie tylko za wygląd i podobieństwo do modelu koncepcyjnego LRX, ale także za dynamiczne osiągi oraz przodujące w klasie możliwości jazdy w terenie. Do tej pory zdobył ponad 110 znaczących nagród na całym świecie, m.in. Samochód Roku brytyjskiego magazynu Top Gear i World Design Car of the Year.

„Range Rover Evoque cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce i na całym świecie. Jesteśmy dumni, że naszym inżynierom udało się skonstruować samochód, który od momentu prezentacji modelu koncepcyjnego LRX skupia na sobie uwagę klientów oraz ekspertów z branży” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Zaprojektowany, skonstruowany i produkowany w Wielkiej Brytanii Range Rover Evoque eksportowany jest do ponad 170 krajów.

pierwszy-roczek-qdzieckaq-posh-spice-2

pierwszy-roczek-qdzieckaq-posh-spice-3