Pierwszy Evoque w rękach kobiety!

0

Pierwszy wyprodukowany Evoque trafił do Zary Phillips, ambasadorki marki. Jeżeli nazwisko wydaje Wam się mało znane, przypominamy, Zara to mistrzyni świata w jeździectwie, córka angielskiej Księżniczki Królowej Anny. Zara jest w tej chwili trzynasta w linii sukcesji do brytyjskiego tronu.

Laura Schwab, dyrektor marketingu Land Rovera w Wielkiej Brytanii, wręczyła Pani Phillips kluczyki do pachnącego nowością Evoque’a podczas zawodów jeździeckich na terenie Burghley House, budowli wzniesionej w czasie renesansu angielskiego w Northamptonshire. Oficjalnym sponsorem tych zawodów jest Land Rover, który dostarcza na imprezę flotę 60 samochodów, do użytku organizatorów, sędziów i zawodników.

Nowy pojazd Zary wyposażony jest w 2.2-litrowego diesla z sześciostopniową automatyczną skrzynią biegów. Na pokładzie będzie miała do dyspozycji m.in. system park assist, panoramiczny dach i monitoring dookoła samochodu. Zara, która jest ambasadorką marki od 2006 roku, bardzo się ucieszyła z prezentu, jakim została obdarowana. – Nie mogę się już doczekać kiedy zasiądę za kierownicą mojego nowego Evoque. Wygląda absolutnie fantastycznie. Jestem zaszczycona, że jako pierwsza w Wielkiej Brytanii mogę zasiąść za kierownicą tego samochodu – powiedziała Zara.

Z całego świata wpłynęło już ponad 20.000 zamówień na najnowszy pojazd Land Rovera, z czego 6.000 pochodzi z samej Wielkiej Brytanii. Wygląda na to, że Evoque już cieszy się bardzo dużym powodzeniem.