Marta Krupa w Chevrolecie Captiva

0

– Cieszę się, że mogę jeździć ładnym, dużym i wygodnym samochodem. Bez problemu zabieram ze sobą znajomych albo mojego partnera z „Tańca z Gwiazdami” – mówi Marta.

Marta po kilkunastu latach przyjechała do Polski. Niestety tylko na kilka miesięcy i głównie po to by wziąć udział w XIII edycji ‘Tańca z Gwiazdami’. Nad Wisła wciąż kojarzona jest jako młodsza siostra Joanny, jednak występ w show TVN-u może to zmienić.

Marta urodziła się w USA, gdzie, podobnie jak starsza siostra, próbowała swoich sił jako modelka. Trzeba przyznać – z sukcesem, bowiem na swoim koncie ma kilka okładek znanych magazynów. Jak sama jednak przyznaje, modeling nie jest jej pasją – woli skupić się na śpiewaniu. Właśnie realizuje swoje marzenie, będąc w trakcie nagrywania singli na swoją pierwszą płytę. Marta weźmie także udział w projekcie „Poland… Why Not?”, który ma na celu zaprezentowanie polskiej muzyki światu.

Nic więc dziwnego, że do Marty, na stałe mieszkającej za oceanem, z propozycją współpracy zgłosiła się amerykańska marka. Marta wybrała Chevroleta Captiva w modnym perłowo białym kolorze, w wersji wyposażenia LT+ z benzynowym silnikiem 2.4 l i automatyczną skrzynią biegów. Jak sama mówi, samochód ten w pełni spełnia jej oczekiwania. Sama jeździ na treningi do „Tańca z Gwiazdami”, na imprezy i spotkania z przyjaciółmi. – Cieszę się, że mogę jeździć ładnym, dużym i wygodnym samochodem. Bez problemu zabieram ze sobą znajomych albo mojego partnera z „Tańca z Gwiazdami” – mówi Marta. Jak przyznaje, początki na polskich drogach nie były łatwe. Teraz jednak jest już o wiele prościej.