Peugeot RCZ dla brytyjskiej Next Top Model

Jade Thompson została zwyciężczynią brytyjskiej edycji programu Next Top Model. W nagrodę otrzymała samochód – Peugeota RCZ.

20-letnia Jade Thompson jest byłą agentką ubezpieczeniową. W programie Next Top Model została doceniona przede wszystkim za swój naturalny wygląd. Peugeot z kolei twierdzi, że model RCZ idealnie pasuje do jej urody. Nie wiemy co to dokłądnie oznacza 🙂

Ceremonia wręczenia samochodu odbyła się w siedzibie Peugeota, w Coventry. – Jestem niesamowicie szczęśliwa – powiedziała Jade chwilę po odebraniu kluczyków. – To jak spełnienie marzeń! Ciężko pracowałam, by móc tutaj dzisiaj być, ale jak widać, opłaciło się!

– Samochód jest niesamowity – kontynuowała Jade. – Jest dokładnie taki, jaki zawsze chciałam mieć. Uwielbiam te zaokrąglone linie nadwozia. Wybrałam czarny kolor, gdyż jest dla mnie najbardziej odpowiedni – lśniący i elegancki.

Poza samochodem, za zwycięstwo w programie Jade wygrała także wakacje na Jamajce, kontrakt z firmą modową, sesję okładkową w jednym z magazynów i wart 100.000 funtów kontrakt z firmą kosmetyczną Revlon.