Na ratunek zmęczonemu dziecku

Buggypod to świetna sprawa – gdy potrzebujesz dodatkowego siedzenia w wózku rozkładasz je. Gdy nie jest potrzebne, składasz! Taki… jednoosobowy wózek dla dwojga, dzięki dostawce 🙂

Twoje starsze dziecko staje się zmęczone dreptaniem obok wózka podczas spaceru i zazdrości młodszemu rodzeństwu komfortowych warunków podróży? Mamy rozwiązanie! Otóż z Buggypod nie będziesz już musiała kupować podwójnego wózka dla dwójki dzieci. Buggypod to boczna dostawka dla starszego dziecka, którą montuje się do normalnego wózka. Umożliwia wygodne i bezpieczne przewożenie starszego dziecka bez konieczności kupowania podwójnego wózka. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do ok. 4 lat (dopuszczalne obciążenie to 20 kg). Dzięki specjalnym klamrom Buggypod można łatwo dopasować do wielu rodzajów wózków dziecięcych (w tym do trzykołowych oraz bliźniaczych).

Buggypod można w ciągu dosłownie kilku sekund rozłożyć, złożyć lub zupełnie odczepić od wózka (np. na czas jazdy samochodem). Wyposażony jest we własne kółko i sztywne połączenie z wózkiem, dzięki czemu prowadzi się go wygodnie i bez problemu pokonuje się krawężniki i wyboje. Bezpieczeństwo i wygodę zapewniają dziecku 5-punktowe pasy oraz składany podnóżek. Cena? Ok. 600 zł.