Outlander wyróżniony tytułem “Best 5 All-Around Performance”

Mitsubishi Outlander 2013

Mitsubishi Outlander 2013Mitsubishi Oulander 2013 został wyróżniony tytułem „Best 5 All-Around Performance” w kategorii średniej wielkości SUV-ów, przyznawanym przez Automotive Science Group (ASG).

Tytuł Best 5 All-Around Performance przyznawany jest za społecznie, środowiskowo i ekonomicznie zrównoważony charakter danego produktu na tle konkurencji, w oparciu o następujące kryteria:

  • stopień ochrony praw osób zatrudnionych przy produkcji danego modelu,
  • stopień ochrony środowiska naturalnego w ciągu całego cyklu życia pojazdu, od procesu pozyskiwania surowców aż po złomowanie i recykling,
  • realne koszty utrzymania i obsługi technicznej w ciągu całego cyklu eksploatacyjnego pojazdu.

Mitsubishi Outlander trzeciej generacji to przestronny, produkowany w japońskiej fabryce Okazaki, siedmioosobowy SUV. Mocną stroną Mitsubishi Outlandera jest zaawansowany technicznie napęd 4×4, sprawdzony w najcięższych terenowych rajdach.

Dzięki obniżonej masie pojazdu, niskiemu współczynnikowi oporu powietrza oraz nowemu trybowi pracy układu napędu na 4 koła zwanemu ECO 4WD użytkowanie nowego Outlandera wiąże się z wyjątkowo małym spalaniem i niższymi kosztami.

Outlander trzeciej generacji tworzy nowy standard w zakresie bezpieczeństwa w tej klasie samochodów. Oferuje 7 poduszek bezpieczeństwa, wzmocnioną konstrukcję nadwozia RISE i najnowocześniejsze rozwiązania dotąd stosowane w samochodach wyższej klasy: system zapobiegania kolizjom czołowym, adaptacyjny tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz system ostrzegania przed opuszczaniem pasa ruchu.

mitsubishi-outlander-2

Auto jest teraz oferowane z 4-letnią gwarancją do 300 000 km i możliwością przedłużenia tej gwarancji do 5 lat. Na liście wyposażenia znajdują się dwustrefowa klimatyzacja, kamera cofania z monitorem dotykowym, multimedialny system MMCS z nawigacją i ekranem o wysokiej rozdzielczości oraz najwyższej jakości zestawem nagłośnienia Rockford Fosgate, elektrycznie sterowana klapa bagażnika i wiele innych elementów, które zapewniają komfort i wygodę użytkownikom. Ceny tego modelu zaczynają się obecnie od 88 990 zł.

Źródło: Mitsubishi