Nowy miejski Ford od 58.900 zł!

0

Jesienią do salonów Forda wjedzie ciekawie zapowiadający się model o nazwie B-Max. Znamy już jego ceny i wyposażenie. Sprawdź je razem z nami!

B-Max to mini van zbudowany na bazie małej Fiesty. Mimo niewielkich rozmiarów (długość 4,06 m) ma być jednak nad wyraz praktyczny, a to głównie dzięki przemyślanej konstrukcji nadwozia, pozbawionej słupka B. W połączeniu z suwanymi tylnymi drzwiami daje to bardzo łatwy dostęp do wnętrza.

Jakby tego było mało, dzięki tylnej kanapie i fotelowi pasażera składanym na płasko w tym niewielkim samochodzie można przewozić przedmioty długie nawet na 2,35 cm.

Zajrzyjmy zatem w cennik. Szybko orientujemy się, że podstawowa wersja Ambiente z silnikiem 1,4 Duratec o mocy 90 KM kosztuje 58.900 zł. Kolejne wersji wyposażeniowe: trend, titanium i titanium x kosztują odpowiednio 63.400 zł, 69.200 zł a także 74.400 zł. Za najtańszego diesla trzeba będzie zapłacić 67.400 zł.

W wyposażeniu standardowym podstawowej wersji znajdują się m.in. system ABS, ESP, poduszki powietrzne (w tym boczne + kurtyny), elektrycznie sterowane szyby, centralny zamek, odtwarzacz CD/MP3 z gniazdem USB i oczywiście panoramiczne drzwi.