Filmowy debiut Lanci Thema

0

Lancia kontynuuje swoją przygodę ze światem kinematografii. Tym razem samochody tej marki zaprezentują się na dużym ekranie w najnowszym filmie Woodego Allena.

Po Londynie, Barcelonie i Paryżu, Woody Allen na lokalizację swego kolejnego filmu wybrał jedno z najbardziej fascynujących i ulubionych w światowej branży filmowej miast świata: Rzym. Premiera filmu „To Rome with Love” odbyła się 12 kwietnia w rzymskim Auditorium Parco della Musica. Tłem tej lekkiej, romantycznej komedii jest urzekająca sceneria oraz miejsca, ilustrujące włoski styl życia. Na wielkim ekranie wystąpią m.in. Alec Baldwin, Roberto Benigni, Penélope Cruz, Judy Davis, Jesse Eisenberg, Greta Gerwing, Ellen Page oraz sam reżyser.

„To Tome with Love” będzie filmowym debiutem dla flagowej limuzyny Lancii – Thema. Na arenie międzynarodowej samochód ten zadebiutował w ubiegłym roku podczas 68. Festiwalu Filmowego w Wenecji, jako Samochód Oficjalny dla zaproszonych VIPów i gwiazd filmowych. Obok Lancii Thema w filmie Allena występuje także Lancia Delta, samochód z gamy Lancii najczęściej kojarzony ze światem filmu. Przypomnijmy, że Delta zagrała również w filmie „Anioły i Demony” (2009), a także sequelu „Kodu Da Vinci” Dana Browna z Tomem Hanksem w roli profesora Langdona.

Jeśli chodzi zaś o samą markę, Lancia była obecna w tak znanych filmach jak m.in. „Big Deal on Madonna Street” (Sprawcy nieznani) z roku 1958, „The Easy Life” (Fanfaron) z roku 1962, „A Man and a Woman” (Kobieta i mężczyzna) z 1966, „Deep Red” (Głęboka czerwień) z 1975 czy też „Pour la Peau d’un Flic” (Za skórę gliny) z roku 1981.

Począwszy od roku 2006 marka Lancia wspiera również inne ważne festiwale filmowe, wyróżniające się klasą i poziomem artystycznym o znaczeniu międzynarodowym.

l2