Nowość Chevroleta w polskich salonach

0

W polskich salonach Chevroleta pojawiają się właśnie pierwsze egzemplarze modelu Malibu. Czy samochód ten przypadnie do gustu polskim odbiorcom? Ceny z pewnością są atrakcyjne.

Malibu na amerykańskim rynku obecny jest od 1964 roku. Historia auta obejmuje zatem sześć dekad i aż osiem generacji modelowych. Nam w Malibu spodobała się przede wszystkim szeroka, atletyczna sylwetka.

Limuzyna Chevroleta oferowana będzie w trzech wersjach wyposażenia: LS, LT oraz LTZ. Ceny wersji podstawowej rozpoczynają się od 86.990 zł. Za najbogatszą wersję, która obejmuje m.in. tylne czujniki parkowania, pamięć ustawień fotela kierowcy i lusterek zewnętrznych, 7-calowy dotykowy wyświetlacz LCD, automatyczną klimatyzację dwustrefową, bezkluczykowy system otwierania i uruchamiania samochodu, ksenonowe światła przednie oraz 18-calowe felgi, trzeba będzie zapłacić 101.990 zł.

Spodziewamy się, że najbardziej atrakcyjną propozycją dla naszych klientów będzie Malibu w najwyższej wersji wyposażeniowej LTZ, oferujące bardzo wysoki poziom wyposażenia w konkurencyjnej cenie – powiedział Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland.

Na razie w sprzedaży dostępne są jedynie modele z silnikami benzynowymi, jednak za około miesiąc pojawią się również pierwsze egzemplarze Malibu z wysokoprężnymi jednostkami o pojemności 2 l i mocy 160 KM. Ceny modelu z takim silnikiem i manualną, sześciostopniową skrzynią biegów będą rozpoczynać się od 94.990 zł.