Nowa Toyota Verso

Toyota systematycznie odświeża swoją gamę modelową. Teraz przyszedł czas na Verso, które zyskało nowoczesny design, spójny z innymi modelami marki.

toyota-verso-2

Na pierwszy rzut oka może wydawać się jednak, że jedyną zmianą jaka zaszła w nowym modelu jest przedni pas, który upodobnił się do innych modeli z gamy, przede wszystkim do Aurisa, Yarisa i Avensisa. Przód stał się zatem bardziej wyrazisty i rozpoznawalny dzięki czemu lepiej będzie prezentował się w tylnym lusterku.

Tymczasem Toyota twierdzi, że zmiany objęły aż 470 elementów. Poczynając więc od przodu zmieniono przedni pas, a także zderzak ze zintegrowaną atrapą chłodnicy i reflektory, które zyskały elementy LED-owe.

toyota-verso-4

Jeżeli bliżej się przyjrzymy dostrzeżemy jeszcze więcej zmian, m.in. mniejsze lusterka ze zintegrowanymi kierunkowskazami, nowe wzory 16-calowych felg, czy delikatny dyfuzor w tylnym zderzaku. Toyota wprowadziła do oferty także trzy nowe barwy nadwozia: Pearl White, Vivid Blue i Solid Blue. Mniej zmian dostrzeżemy w środku. Pojawiły się nowe wzory tapicerek i nowe kształty przycisków.

Przypomnijmy, że ceny obecnej generacji Verso rozpoczynają się od 69.990 zł

toyota-verso-5

toyota-verso-6

toyota-verso-7