Nadchodzi nowa Kia Carens

Kia Carens została zaprojektowana z myślą o rodzinach, które cenią sobie jednocześnie stylowy i funkcjonalny środek transportu. Zadebiutuje już niedługo na targach w Paryżu.

Najnowszy produkt Kii oparty jest na nowej płycie podłogowej, ma niższą linię dachu, większy rozstaw osi oraz przestronne wnętrze, które pomieści nawet 7 osób. Jak twierdzi Kia, w porównaniu do modelu drugiej generacji, nowa Carens posiada szerszą gamę praktycznych w codziennym życiu rodzinnym rozwiązań i jest jeszcze bardziej funkcjonalna.

Wg nas zyskała także świeży, sportowy i dynamiczny wygląd. Carens potwierdza, że kierunek obrany przez koreańską markę w kwestii designu jest kierunkiem jak najbardziej słusznym.

Carens zadebiutuje podczas najbliższych targów w Paryżu, jednak dodajmy, że to nie jedyna premiera z rodziny Kia, jaka odbędzie się podczas paryskich targów. Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie również nowy pro_cee’d. Ponadto, swój europejski debiut będą miały Optima Hybrid sedan 2.0 oraz zmodernizowana Kia Sorento z silnikiem 2.4 GDI o mocy 192 KM.

kia-carens2

kia-carens3

kia-carens4