Modny Seat – Mii by Mango

Seat stworzył we współpracy z firmą Mango specjalną edycję modelu Mii, który zostanie pokazany w ramach 080 Barcelona Fashion Week odbywającego się w dniach od 17 do 31 stycznia 2014.

Samochód w wersji trzy- i pięciodrzwiowej wejdzie do sprzedaży na wybranych rynkach latem tego roku i będzie oferowany w ekskluzywnych odcieniach Deep Black i Nude. Jak przystało na topowy model w gamie, Mii by Mango oferuje liczne „ekstrasy”, jak podgrzewane i elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne, klimatyzację, przenośny system multimedialny, elektrycznie sterowane szyby oraz zdalnie sterowany centralny zamek. Standardem jest również rozbudowany pakiet systemów bezpieczeństwa obejmujący m.in. przednie i boczne poduszki powietrzne oraz układy ABS i ESC.

seat-mii-2

seat-mii-6

To, co wyróżnia małego Seata na tle pozostałych wersji dostępnych w ofercie to specjalne oznaczenia „Mii by Mango” rozlokowane w różnych punktach nadwozia i wnętrza, a także ekskluzywne wykończenie siedzeń tapicerką z Alkantary. Nabywcy tej odmiany otrzymają też niepowtarzalne 15-calowe obręcze aluminiowe w szarym kolorze.

Ceny ekskluzywnego Seata Mii zostaną ogłoszone w momencie premiery rynkowej.

seat-mii-7

Źródło: Seat