Mniej na paliwo, więcej dla bliskich!

ŠKODA wprowadza do swojej oferty dedykowaną instalację LPG dla modelu Rapid. Tym samym jest to już 5 model ŠKODY, do którego Klienci mogą zamówić instalację LPG zachowując fabryczną gwarancję producenta.

„Mniej na paliwo więcej dla bliskich!”, to hasło najnowszej kampanii reklamowej marki ŠKODA. Celem kampanii jest przedstawienie Klientom zalet modeli z instalacją LPG, czyli przede wszystkim niskich kosztów eksploatacji. Celem kampanii jest przedstawienie Klientom zalet modeli z instalacją LPG, czyli przede wszystkim niskich kosztów eksploatacji. Wydając mniej na paliwo, każdy może przeznaczyć więcej dla swoich bliskich: na prezenty, wspólne podróże i przyjemności. Mniej na paliwo, więcej dla bliskich!

Na stronie internetowej www.skodazlpg.pl można sprawdzić oszczędności, wynikające z montażu instalacji LPG oraz zobaczyć, jak działa zaprojektowany przez firmę Landi Renzo Polska nowy układ sterowania wtryskiem.

Jego nowoczesna konstrukcja chroni cały układ przed przegrzaniem i pozwala kierowcy w pełni cieszyć się z jednej strony niskimi kosztami eksploatacji, a z drugiej osiągami i mocą auta.

Instalacje LPG firmy Landi Renzo Polska zostały specjalnie zaprojektowane dla następujących modeli ŠKODY: Rapid 1.2 MPI, Fabia 1.2 MPI i 1.4 MPI, Citigo 1.0 MPI, Roomster 1.4 MPI oraz Praktik 1.4 MPI. Do odpowiedniego modelu i silnika dobierane są wszystkie elementy składowe instalacji LPG, w tym również długość i kształt instalacji elektrycznej.

Źródło: Skoda