Mitsubishi Outlander Rodzinnym Samochodem Roku według Twojego Stylu

Mitsubishi Outlander został nagrodzony w plebiscycie na Najlepszy Kobiecy Samochód 2012 Roku w kategorii Samochód Rodzinny. W konkursie wzięło udział 36 modeli aut, debiutujących w tym roku na polskim rynku. W składzie jury znalazła się Ilona Łepkowska, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Anna Dereszowska i Agata Litorowicz-Siegert.

Mitsubishi Outlander został doceniony za przestronność, znakomite osiągi i własności jezdne, niskie spalanie oraz nienaganną jakość wykonania i materiałów. Po raz pierwszy na testy samochodowe zostały zaproszone czytelniczki Twojego Stylu, które pełniły funkcję głosu doradczego jury.

W konkursie trwającym cały ubiegły rok jury oceniało auta w 5 kategoriach: Samochód Miejski, Samochód Rodzinny, Samochód Prestiżowy, Samochód z Wizją i Najpiękniejszy Samochód.

Nikt lepiej niż kobiety nie oceni samochodu pod kątem przydatności dla rodziny, dlatego ta nagroda jest dla nas niezwykle cenna. Cieszymy się tym bardziej, że to już drugi tytuł Najlepszego Samochodu Rodzinnego dla Mitsubishi Outlandera.” podkreśliła Kinga Lisowska – PR Manager MMC Car Poland odbierając statuetkę.

mitsubishi-outlander-2

Mitsubishi Outlander trzeciej generacji zadebiutował w Polsce jesienią 2012 roku. To niezwykle dopracowany i bezpieczny pojazd. Mocną stroną Mitsubishi Outlandera jest zaawansowany technicznie napęd 4×4, sprawdzony w najcięższych terenowych rajdach. Dzięki obniżonej masie pojazdu, niskiemu współczynnikowi oporu powietrza oraz nowemu trybowi pracy układu napędu na 4 koła zwanemu ECO 4WD użytkowanie nowego Outlandera wiąże się z wyjątkowo małym spalaniem i niższymi kosztami.

mitsubishi-outlander-3

mitsubishi-outlander-4

Outlander trzeciej generacji tworzy nowy standard w zakresie bezpieczeństwa w tej klasie samochodów. Oferuje 7 poduszek bezpieczeństwa, wzmocnioną konstrukcję nadwozia RISE i najnowocześniejsze rozwiązania dotąd stosowane w samochodach wyższej klasy: system zapobiegania kolizjom czołowym, adaptacyjny tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz system ostrzegania przed opuszczaniem pasa ruchu.

Źródło: Mototarget.pl