Mitsubishi ASX doceniony przez kobiety

Mitsubishi ASX otrzymał główną nagrodę czytelniczek Superprodukt 2013 w konkursie organizowanym przez miesięcznik Świat Kobiety. Jednocześnie, dzięki pozytywnej ocenie jury, ten najpopularniejszy w Polsce zdobył tytuł Najlepszego Samochodu Kobiecego 2013.

Najlepszy z 340 debiutów 2013 roku

Główna nagroda w konkursie Superprodukt 2013 była przyznawana głosami czytelniczek miesięcznika Świat Kobiety, które głosowały wybierając spośród aż 340  różnych produktów, w tym samochodów, zgłoszonych do udziału w tej rywalizacji. Zdecydowaną większością głosów czytelniczki uznały Mitsubishi ASX za najlepszy debiut 2013 roku.  

Mitsubishi-ASX-1

Mitsubishi-ASX-2

Kobiecy Samochód Roku 2013

Mitsubishi ASX okazał się również najlepszym samochodem w ocenie jury, które przyznało mu tytuł Kobiecego Samochodu Roku 2013. W gronie jury znaleźli się lekarze wielu specjalności oraz aktorki Grażyna Wolszczak i Katarzyna Zielińska. Jurorzy pod przewodnictwem Wandy Biernackiej – redaktor naczelnej „Świata Kobiety” dokładnie testowali i oceniali zgłoszone pojazdy, zwracając szczególną uwagę na cechy wyjątkowo cenione przez większość użytkowniczek samochodów: dynamikę, bezpieczeństwo, wygląd i jakość wykonania oraz wygodę.

Źródło: Mitsubishi