Mini Roadster już w Polsce

P90093226-zoom

Chcesz poczuć zapach mijanych miejsc? Chcesz popatrzeć w słońce i gwiazdy siedząc na fotelu pasażera? Jeżeli tak, nowy MINI Roadster jest dla Ciebie!

P90093226-zoom

Szósty model MINI to zarazem pierwsze w historii marki auto stworzone do podróży z otwartym dachem tylko we dwoje. Mini Roadster to połączenie lekkości i nowoczesnego design. Najnowsze Mini wyposażono w miękki dach, który można ręcznie szybko i łatwo rozłożyć i złożyć. Niezależnie od tego, czy dach jest otwarty czy zamknięty, można korzystać z 240-litrowego bagażnika.

Jak zwykle w przypadku MINI, do każdego modelu Roadstera dopasowana została koncepcja kolorów i tapicerki siedzeń, lusterek w drzwiach, listew dekoracyjnych i linii kolorystycznych. Można także indywidualizować własne auto dzięki ekskluzywnym opcjom MINI Yours i sportowym pasom w kontrastowych kolorach. Na wyposażeniu standardowym znalazły się m.in. wspomaganie układu kierowniczego regulowane w zależności od prędkości, Park Distance Control, klimatyzacja oraz system audio z odtwarzaczem CD obsługującym format MP3 i ze złączem AUX-In. Opcjonalnie dostępne są natomiast m.in. czarne obudowy reflektorów, światła ksenonowe i różnorodne rozwiązania rozrywki i komunikacji: system głośników HiFi Harman Kardon, system nawigacyjny MINI, system MINI Connected z aplikacją Driving Excitement, radio internetowe, serwisy Google, kanały wiadomości RSS, Mission Control, a także dostęp do Facebooka i Twittera.

Mini Roadster to nie tylko radość i frajda z jazdy, to także wysoki poziom bezpieczeństwa, o który dba odpowiednia regulacja podwozia, obniżony środek ciężkości, karoseria z odpornością skrętną i ulepszone właściwości aerodynamiczne, a także dwa pałąki zamontowane za siedzeniami.

P90093224-zoom

P90093227-zoom