Mini i Puma łączą siły

Mini i Puma podpisały wieloletnią współpracę, na podstawie której powstanie kolekcja odzieży, butów, toreb i akcesoriów sygnowanych logo obu firm.

Pierwsze efekty współpracy zostaną zaprezentowane już w październiku tego roku. Powstaną produkty life’stylowe, dedykowane osobom, które wiedzą, co to dobry styl i które lubią mieć na sobie coś wyjątkowego. Liczyć się będą wysokiej jakości materiały, czyste linie i elegancki wygląd.

Kolekcja zawierać będzie liczne nawiązania do Wielkiej Brytanii, obecna będzie m.in. 'The Union Jack’, czyli brytyjska flaga oraz wizerunki buldogów, które także mają być charakterystycznym znakiem kolekcji.

W Pumie znaleźliśmy idealnego partnera, który podziela nasz entuzjazm i pasję dla sportowego, miejskiego wyglądu i stylu życia – powiedział dr Thomas Goerdt, dyrektor ds. lifestyle’owych produktów Mini. – Puma, podobnie jak Mini, przemawia do młodego odbiorcy, co jest nam szczególnie bliskie.

Na pierwszy rzut pójdą oryginalne torby i akcesoria, takie jak duże torby weekendowe, kompaktowe torby podręczne i portfele. Dla przykładu, uchwyty toreb inspirowane będą pasami bezpieczeństwa Mini. Dominować ma kolor czarny z żółtymi, białymi i zielonymi wstawkami.

Wyselekcjonowane produkty będzie można znaleźć w wybranych salonach Mini. Cała kolekcja dostępna ma być dostępna w sklepach Pumy.