Mactronic M-Flare – bądź widoczna na drodze

Kolorowy dysk sygnalizacyjny M-Flare polskiej firmy Mactronic gabarytami przypomina jojo. Jest doskonale widoczny nawet z odległości 900 metrów! Jest wodoodporny i działa na magnez, więc łatwo można go przyczepić do roweru, czy karoserii samochodu, zapewniając widoczność obiektu na drodze, a co za tym idzie – zwiększając bezpieczeństwo.

Ten mały krążek powinien znaleźć poczesne miejsce w każdej apteczce pierwszej pomocy. Nie ma bardziej widocznego i wygodnego w transporcie oznakowania miejsca zdarzenia – także 10m pod wodą i na wodzie. Wytrzymuje upadek z 10m. Odporna, gumowana obudowa sprawia, że produkt Mactronica nadaje się do stosowania w ruchu ulicznym. M-Flare może być używany leżąc płasko na ziemi (np. do oznaczenia miejsca wypadku, miejsca przeprowadzania akcji ratowniczej), przymocowany za pomocą magnesu na słupach i pachołkach, do dachu lub na bok auta, jak również roweru lub motocykla. W dzień na drodze gwarantuje widoczność do 300 metrów, a w nocy aż do 900. Dysk działa w 9 trybach (m.in. SOS, pulsacyjnym, ciągłym). Czas jego pracy przy używaniu światła stałego wynosi aż 60 h. M-Flare Może być ładowany za pomocą ładowarki samochodowej 12V DC, ładowarki sieciowej 230V AC, pojedynczo bądź w całym zestawie w walizce lub zasilana baterią CR123.

Produkt Mactronic dostępny jest w pięciu kolorach (żółtym, białym, czerwonym, niebieskim, bursztynowym) – w zestawach (6 szt.) lub pojedynczo.
Zakup pojedynczego dysku Mactronic M-Flare to koszt ok. 120 zł, natomiast zestaw składający się z sześciu diodowych dysków świetlnych zaopatrzonych w akumulatorki, walizkę przenośną, która pełni również funkcję ładowarki kosztuje ok. 640 zł.