Moto Mobi – wszystko o Twoim samochodzie w smartfonie

2

Przegląd techniczny, ubezpieczenie, zaplanowane naprawy, wymiana opon – wszystkie aktywności związane z eksploatacją i ubezpieczeniem swojego samochodu możesz monitorować dzięki nowej aplikacji Moto Mobi.

Aplikacja Moto Mobi i zaawansowana platforma Motomobi.net przeznaczone są dla właścicieli samochodów i motocykli. Dzięki nim w każdej chwili i z każdego miejsca masz dostęp do wszystkich istotnych informacji na temat swoich pojazdów w swoim smartfonie. Dostęp do zgromadzonych zasobów informacji możliwy jest również za pośrednictwem komputera.

Dzięki bezpłatnej aplikacji Moto Mobi informacje na temat swojego samochodu albo motocykla możesz mieć zawsze pod ręką. Aplikacja przypomni o wszystkich ważnych terminach – potrzebie odnowienia ubezpieczenia lub przeglądzie technicznym, o wymianie opon albo zaplanowanej naprawie. Dzięki książce serwisowej możesz łatwo rejestrować i analizować wszystkie wydatki związane z eksploatacją pojazdu. A jeśli rozglądasz się za czymś nowym – możesz skorzystać z możliwości automatycznej publikacji ogłoszenia o sprzedaży.

Jeśli podczas używania pojazdu masz jakieś pytania albo wątpliwości, aplikacja dostarczy Ci informacji na szukany temat zamieszczonych w popularnych portalach i na forach motoryzacyjnych. Wkrótce otrzymasz też bezpłatny dostęp do gier, e-tapet, dzwonków i wygaszaczy motoryzacyjnych.

Moto Mobi – wszystko o Twoim samochodzie w smartfonie

W jakie funkcje wyposażona jest aplikacja?

  • Alerty, czyli system powiadomień w technologii PUSH – powiadomienia o ważnych terminach, np. przeglądu technicznego;
  • Ubezpieczenia – porównywarka ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych;
  • Wycena – prognoza wartości pojazdu w oparciu o aktualne oferty zamieszczone w sieci;
  • Oferty sprzedaży – możliwość publikacji ogłoszenia sprzedażowego na kilku serwisach równocześnie;
  • Społeczność – stworzenie profilu społecznościowego Twojego pojazdu, wymiana informacji i opinii z innymi fanami motoryzacji;
  • Czas wolny – gry, e-tapety i inne rozrywkowe dodatki o tematyce moto;
  • Zasoby wiedzy – inteligentna wyszukiwarka pomagająca znaleźć informacje na temat pojazdu lub jego eksploatacji;
  • Koszty – rejestr wydatków związanych z eksploatacją pojazdu, dodatkowo analiza cen napraw lub zakupu części, w oparciu o dane zamieszczane przez innych użytkowników aplikacji;
  • Zarządzanie flotą – idealne dla właścicieli małych flot samochodowych.

Wejdź na www.motomobi.net i dowiedz się więcej.

Moto Mobi – wszystko o Twoim samochodzie w smartfonie

2 KOMENTARZE

Comments are closed.