Lat 60-tych czar

Renault wprowadza na rynek nową, limitowaną edycję Megane Coupe Cabriolet. Samochód wyglądem i nazwą nawiązuje do legendarnego modelu Floride.

We wnętrzu Megane Coupe Cabriolet Floride znajdziemy skórzaną, dwubarwną tapicerką w kolorze głębokiej czerwieni i kości słoniowej. Pod względem stylistycznym auto wyróżnia się kolorem kości słoniowej, który inspirowany był katalogami aut z lat 60 oraz eleganckim, panoramicznym dachem w kolorze błyszczącej czerni. Także obręcze kół polakierowano na kolor kości słoniowej.

Floride

Gdy się dobrze przyjrzymy, w kliku miejscach na nadwoziu znajdziemy logo Floride, m.in. na bokach pojazdu, tuż przed tylnymi nadkolami, a także na przednich błotnikach i na desce rozdzielczej. Sama literka ‘f’ pojawiła się z kolei na dźwigni zmiany biegów w kształcie metalowej kuli, a także na obszytych czerwoną nicią dywanikach podłogowych. Ostatni, ale nie mniej ważny szczegół: na środkowej konsoli umocowana została tabliczka z numerem seryjnym modelu.

Megane Coupe Cabriolet Floride kosztuje 110 990 złotych. Warto się pospieszyć, bowiem na polski rynek trafi w tym roku tylko 25 sztuk tego modelu!

r2

r3

r4