Infinity JX najlepszym samochodem rodzinnym

Magazyn dla rodziców wybrał 7 najlepszych rodzinnych SUVów. Zwyciężyło Infinity JX.

Czasopismo Parenting wybrało Infinity jako jeden 'najmądrzejszych samochodów rodzinnych’. Wyposażony w najnowsze technologie Infinity pozwala zarówno rodzicom jak i dzieciom korzystać z najnowocześniejszych motoryzacyjnych rozwiązań na rynku. – Wskazując samochód najbardziej zaawansowany pod względem technologicznych magazyn chce sprawić, aby używanie tych technologii było łatwe dla rodziców podczas jazdy, bez względu na to czy chodzi o szybką przejażdżkę do sklepu czy dłuższą wakacyjną podróż – wyjaśnia Ana Connery.

Wykryje niebezpieczeństwo

Infiniti JX zostało wybrane ze względu na mnogość rozwiązań przyjaznych dla rodziny, takich jak czujniki kolizji automatycznie uruchamiające hamulec jeżeli samochód wykryje inny pojazd, a także kamery zapewniające pełny obraz otoczenia. Możliwe jest także zsynchronizowanie spotkań z kalendarza Goodle z systemem nawigacji.

Luksus i funkcjonalność

Wyposażenie Infiniti JX powstało po wzięciu pod uwagę opinii rodzin, które chciały luksusowego samochodu z takimi rozwiązaniami jak system antykolizyjny, kamera zapewniająca 360-stopniowy widok i nie chcieli być zmuszeni do wyciągnięcia fotelika bezpieczeństwa aby uzyskać dostęp do trzeciego rzędu siedzeń.

Kliknij tutaj, aby poznać pełną listę zwycięzców