Francuski rodzinny sedan

Citroen C-Elysee ma spełnić oczekiwania klientów poszukujących atrakcyjnego samochodu dla rodziny w przystępnej cenie.

francuski-rodzinny-sedan-4

Citroena C-Elysee wyróżniają duże wymiary zewnętrzne: długość 4,43 m, szerokość 1,71 m i wysokość 1,47 m. Najdłuższy w swojej klasie rozstaw osi wynoszący 2,65 m zapewnia nie tylko pewne zachowanie na drodze, ale i wyjątkową przestronność wnętrza. Bagażnik ma pojemność 506 l.

Mamy ucieszy jednak przede wszystkim fakt, że samochód jest bogato wyposażony. Posiada m.in. w klimatyzację z cyfrowym wyświetlaczem, czujnik parkowania tyłem, regulator i ogranicznik prędkości czy radio MP3 z zestawem głośnomówiącym Bluetooth. W późniejszym okresie w ofercie znajdzie się też system nawigacji z dotykowym ekranem, kamera cofania oraz system bezkluczykowego otwierania i uruchamiania pojazdu.

W gamie jednostek napędowych debiutuje silnik benzynowy 1.0 VTi 72, specjalnie dostosowany do warunków jazdy i paliw w różnych krajach na świecie. Silnik nowej generacji zapewnia optymalne osiągi (72 KM) i zużycie paliwa (od 5 l/100 km z emisją CO2 na poziomie 115 g/km) oraz trwałość, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Silnik może współpracować z manualną lub sterowaną elektronicznie 5-przełożeniową skrzynią biegów.

francuski-rodzinny-sedan-2

francuski-rodzinny-sedan-3

francuski-rodzinny-sedan-5

francuski-rodzinny-sedan-6