S8 samochodem Playboya

Najbardziej luksusowe i sportowe. Audi S8 zwyciężyło w w tegorocznym plebiscycie Samochód Roku organizowanym przez magazyn Playboy.

S8-samochodem-playboya-2

Wręczenie nagród odbyło się 20 czerwca br. w Warszawie. Jednym ze szczęśliwców było Audi S8, które łączy w sobie ogromną moc, maksymalną wydajność, bogate wyposażenie, stały napęd na wszystkie koła quattro i praktyczne rozwiązania na co dzień. To one wraz z doskonałym komfortem podróżowania, przekonały jurorów konkursu do przyznania tytułu Samochód Roku Playboya 2012 w kategorii „Luksus i sport” temu właśnie modelowi.

Uwagę jurorów zwrócił wydajny silnik kryjący się pod maską S8. Jednostka 4.0 TFSI dostarcza 382 kW (520 KM) mocy i rozpędza tą luksusową limuzynę od zera do 100 km/h w zaledwie 4,2 sekundy. Jeśli dodamy do tego dynamiczny wygląd zewnętrzny, luksusowe wyposażenie obejmujące m.in. system MMI touch, system parkowania z kamerą pokazującą obraz 360 stopni wokół samochodu czy zaawansowany system muzyczny Bang&Olufsen z 19 głośnikami, mamy pełen obraz tego luksusowego, a zarazem sportowego samochodu.

Tegoroczna nagroda dla modelu S8 w plebiscycie Samochód Roku Playboya to nie pierwsze wyróżnienie dla marki Audi przyznane przez ten prestiżowy magazyn dla mężczyzn. W latach ubiegłych nagrody Samochód Roku Playboya zdobywały między innymi Audi A7 i Audi R8.

S8-samochodem-playboya-3