Fiat 500 by Gucci także bez dachu

0

Specjalna edycja Fiata 500 by Gucci okazała się sporym sukcesem. Na samochód złożono już 3000 zamówień online. Jeżeli czekałyście na wersję bez dachu – oto jest!

Na początku marca Fiat zaprezentował specjalną wersję Fiata 500 o nazwie ‘by Gucci’. Samochód stworzony został przy współpracy ze słynnym domem mody, pod okiem głównej projektantki Gucci – Fridy Giannini. Pojawienie się wersji bez dachu było więc wyłącznie kwestią czasu.

I wreszcie jest. Równie piękna i równie stylowa jak jej siostra z pełnym dachem. Z zewnątrz pokryta unikatowym kolorem, przygotowanym specjalnie dla tego modelu: białym z matowymi, chromowanymi akcentami bądź czarnym z błyszczącymi, chromowanymi dodatkami. W obu przypadkach materiał nad głowami ma ciemny kolor zaś jego charakterystycznym elementem jest zielono-czerwony pas przechodzący przez całą długość dachu. To znak rozpoznawczy Fiata 500 by Gucci.

Ten sam motyw pojawia się na drzwiach samochodu, fotelach, skrzyni biegów i pasach. Gdyby jednak ktoś nadal miał wątpliwości, z jakim samochodem ma do czynienia, założono specjalne 16-calowe felgi w stylu retro z literką ‘G’ oraz umieszczono napis ‘Gucci’ pisany kursywą na drzwiach i tylnej klapie.

Równie stylowe jest wnętrze Fiata 500 by Gucci. Eleganckie szycia, satyna połączona z chromowanymi elementami oraz skórzana tapicerka w dwóch odcieniach z gustownym nadrukiem Guccissima.

Can’t wait! 🙂