Evoque od Project Kahn

0

Range Rover Evoque jest pojazdem bardzo lubianym przez firmy tuningowe. Oto kolejna „wersja specjalna”.

Autorski pomysł angielskich specjalistów z Project Kahn. Firma ta ma to do siebie, że lubi wyposażać swoje modele w bardzo długie nazwy. Przed Wami zatem Range Rover Evoque RS250 Vesuvius Copper Edition.

Proejkt Kahn nie pierwszy raz dobrał się do najnowszego Range Rovera i stworzył własną wariację na jego temat. Tym razem jednak mamy wrażenie poszli o krok dalej i stworzyć rasowy pakiet – inny niż wszystkie. To, co jako pierwsze rzuca się w oczy to oczywiście barwa – wyrazisty pomarańcz jest nie do podrobienia. Szyby, dach i słupki są natomiast czarne.

Zmodyfikowano nieco wygląd nadwozia. Mamy nowy przedni zderzak, zmodyfikowany grill. Pojawiły się także diodowe lampy. Z tyłu zaś także zamontowano nowy zderzak, pojawił się także dodatkowy spojler na klapie bagażnika i centralnie umieszczona podwójna końcówka układu wydechowego. Całość 'stoi’ na 22-calowych felgach.

Wnętrze także utrzymano w tonacji dwukolorowej – dominuje czarny, jednak nie zabrakło pomarańczowych akcentów, m.in. na fotelach i wypełnieniu zegarów.

evoque project kahn2

evoque project kahn3

evoque project kahn4

evoque project kahn5