Egzotyki w nowym filmie „Need for Speed”

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu „Need for Speed” opartego na serii popularnych gier komputerowych. Głównymi bohaterami kolejnych części gry zawsze były niespotykane samochody sportowe i dokładnie tym tropem poszli twórcy filmu.

Pierwsze zdjęcia szpiegowskie wykonane na planie potwierdzają, że w filmie „zagrają” takie modele, jak McLaren P1, Koenigsegg Agera R, Bugatti Veyron Super Sport World Record Edition czy GTA Spano. Prawdziwym zaskoczeniem jest także udział w produkcji modelu Lamborghini Sesto Elemento, którego produkcja ma być ograniczona do zaledwie 20 sztuk, a cena jednego egzemplarza wynosi około 2 000 000 euro.

W przypadku scen pościgów filmowcy wykorzystają oczywiście repliki tych pojazdów, które zostały stworzone przy pełnym wsparciu odpowiednich koncernów samochodowych, w związku z czym poziom ich odwzorowania jest niemal perfekcyjny.

Akcja filmu skupia się wokół losów Tobey Marshalla (granego przez Aarona Paula), który po wyjściu z więzienia bierze udział w wyścigu samochodowym, aby zemścić się na pewnym biznesmenie, który doprowadził do niesłusznego skazania głównego bohatera. Film wejdzie na ekrany kin w USA 14 marca przyszłego roku.

McLaren-P1-2

McLaren-P1-3

McLaren-P1-4

Lamborghin-Sesto-Elemento-1

Lamborghin-Sesto-Elemento-2

Lamborghin-Sesto-Elemento-3

Lamborghin-Sesto-Elemento-4

Koenigsegg-Agera-R

Źródło: worldcarfans, Mototarget.pl