Dla prawdziwej businesswoman

Volkswagen wypuszcza na rynek kolejną, luksusową edycję swojego najpopularniejszego vana – Caravelle. To prawdziwe biuro na kołach!

W zamyśle Volkswagena, Caravelle Business ma być mobilnym biurem – miejscem, gdzie każda businesswoman będzie mogła załatwić każdą pilną sprawę. Na jego pokładzie panuje atmosfera luksusu i prestiżu. Wszystko wykończone jest skórą i drewnem.

caravelle1

Na pokładzie tej ekskluzywnej wersji Caravelle może zasiąść sześć osób. W ‘salonie’ z tyłu pojazdu znajdują się cztery indywidualne fotele – każdy pokryty oczywiście skórą i z pełną elektryczną regulacją. Dwa środkowe fotele są obrotowe, dzięki czemu pasażerowie mogą siedzieć przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Ponadto między trzecim rzędem siedzeń zintegrowano lodówkę. Na pokładzie Caravelle Business dostępne będą porty Wi-Fi oraz Bluetooth.

Jeśli chodzi o kierowcę, ten na brak luksusu także nie może narzekać. Do swojej dyspozycji będzie miał m.in skórzaną, wielofunkcyjną kierownicę, tempomat, nawigację satelitarną, 6,5-calowy ekran dotykowy i dysk twardy o pojemności 30GB. Zaś pod maską – 2-litrowy diesel o mocy 180 KM.